Asus rog maxımus xıı hero wı-fı ddr4 sata3 m2 pcıe nvme hdmı pcıe 16x v3.0 1200p atx

puanpuanpuanpuanpuan Bugün : 1 Toplam : 137

 • Marka : ASUS
 • Stok Durumu: Yok
 • 4.311₺

 • Ürün Kodu: 35502

Puanla   1   2   3   4   5

 


rog  maxımus 

10.Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA 1200 soket

Yapay Zeka (AI) Geliştirmeleri: AI Hız Aşırtma, AI Soğutma ve AI Ağ Çözümleri (Game First VI)

Kararlı güç dağıtımı: 16 güç aşaması, ProCool II güç bağlantıları, MicroFine Alaşım Bobinler ve 10K kapasitörler ile optimize edilmiş güç çözümü

Gelişmiş Soğutma: özel su soğutma bölgeleri, M.2 ısı bloğu ve çeşitli fan kontrolleri

Yeni Nesil Bağlantılar: Çift Ethernet ile 5Gb ve gigabit Ethernet, LANGaurd, çift M.2, USB 3.2 Gen 2, ve Intel® Wi-Fi 6

Üstün Özelleştirme Seçenekleri: 2X adreslenebilir başlık + 2X 4-pin RGB başlık

GÜÇ DAĞITIMI İYİLEŞTİRMELERİ

Günümüzün CPU mimarileri, derin güç tasarrufu modundaki düşük güç tüketiminden tam yük kullanıma anında geçmeleri nedeniyle anakartların güç tasarımlarını inanılmaz derecede zorluyor. En yeni VRM mimarimiz, akımı hızla değiştirmek için eşli güç aşamalarından yararlanıyor. Bunu yaparken de termal performansı koruyor.

1 8-pin ProCool II güç bağlantısı
 

EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bağlantı sağlar.

2 70A güç aşaması
 

VRM, her biri 70 amper kapasiteli 16 adet güç aşamasına sahip.

3 MicroFine alaşım bobinler
 

Her bir güç aşamasına 45 amper kapasiteli, yüksek oranda geçirgen alaşım bobinler eşlik eder.

4 10K Japon üretimi siyah metal kapasitörler
 

Yüksek çalışma sıcaklıklarına binlerce saat dayanabilen katı polimer kapasitörler giriş ve çıkış filtrelemesi yapıyor.

OPTIMEM III DDR4 4800+ MHZ (O.C.)

ASUS'a ait bellek iletken hatları dizilimiyle sinyal bütünlüğünü artıran ve paraziti azaltan ASUS OptiMem III, 3600 MHz üzeri bellek kitleriyle daha fazla uyum sağlayarak daha yüksek frekanslarda çalışmalarına olanak tanır. Bellek ayarlarını yüksek frekans veya düşük gecikme süresi için düzenleyebilirsiniz. Diğer anakartlar kapasite için frekanstan ödün verirken, OptiMem III daha yüksek kapasiteli bellek kitlerini en yüksek frekansta çalıştırma olanağı veriyor. Maximus XII Hero'ya favori bellek modüllerinizi takıp, 10. Nesil Intel® Core™ Comet Lake-S işlemcilerden maksimum performansı alarak yüksek bant genişliği gerektiren uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DEPOLAMA

Maximus XI Hero, yüksek SSD depolama hızları için Intel IRST ve NVMe RAID'in tüm avantajlarından yararlanmayı sağlayan üç adet M.2 yuvasına sahip. Sürücüler alüminyum soğutma bloğu korumasının altına yerleştiriliyor. Entegre PCIe desteği, ultra yüksek veri aktarım hızları için en yeni NVMe SSD'lerle de uyumluluk sunuyor.

AKILLI ANAKART

ROG mühendislerimiz sisteminizin en uygun koşullarda çalışması için akıllı yazılım çözümleri geliştirdi ve bunları sıkı testlerden geçirdi.

1 AI Hız Aşırtma
 

Hız aşırtma ayarları yapmak şimdi eskisinden de hızlı ve akıllı. AI Hız aşırtma özelliği, işlemciyi ve soğutma sistemini algılayarak her bilgisayar için en uygun yapılandırmayı belirliyor.

2 AI Soğutma
 

AI Soğutma anakarta bağlı fanları otomatik olarak yönetiyor ve denetliyor. Bu sayede sistemin iş yüküne ve sıcaklığına göre en verimli ayarları yapıyor.

3 AI Ağ Bağlantısı
 

GameFirst VI ağ bant genişliğini düzenleyerek internet üzerinden akıcı oyun deneyimi için paraziti ve gecikmeleri etkili bir şekilde azaltıyor.

AĞ BAĞLANTISI

Desteklenen bant genişliği Z490 platformunda hız kesmiyor. Ayrıca Maximus XII Hero'yu birden fazla ağ teknolojisi ile donattık, böylece verimliliği sınırlarına kadar zorlayabilirsiniz.

1 Wi-Fi 6 (AX201)
 

Yerleşik Wi-Fi 6 (802.11ax) bağlantı desteği ultra yüksek kablosuz ağ hızı, gelişmiş kapasite ve kalabalık Wi-Fi ağlarında daha iyi performans sunarak olağanüstü çevrim içi oyun deneyimleri yaşamanızı sağlıyor.

2 Marvell® 5Gbps Ethernet
 

Standart gigabit Ethernet'ten 5 kat daha fazla bant genişliği sayesinde sıkıştırılmamış 4K UHD videoların keyfini çıkaracak, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yedekleme ve dosya aktarımı yapabileceksiniz. En üst düzey esneklik için orta seviye 2,5 Gbps bağlantısına destek veren Hero ile daha hızlı ağlara adım atabileceksiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayan bant genişliğini seçin ve tüm hızlarda ultra düşük gecikme sürelerinin keyfini çıkarın.

3 Intel® 1Gbps Ethernet
 

ROG Maximus XI Hero, Intel® Gigabit Ethernet ile daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi sunuyor. Intel Ethernet kontrolcüleri, işlemcileri ve yonga setleriyle doğal bir uyum halinde çalışır. Böylece işlemciye ek yük azalır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlanır. Sonuç olarak oyunlar ve diğer görevler için çok daha fazla güç elde edilir.

DAHA SERİN TASARIM

ROG Maximus XII Hero bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahip.

Fan Expert 4 veya UEFI aracılığıyla fanlar ve su pompaları üzerinde kapsamlı kontrolün keyfini çıkarın. İster hava ister su ile soğutun, Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllıca yapılandırır. Ayrıca, tüm fan hızlarını varsayılan minimum değerin altına düşüren Extreme Quiet modu da bulunuyor ve bu sayede hafif görevler gerçekleşirken sisteminiz, fısıltı sessizliğinde çalışıyor.


Birden fazla sıcaklık kaynağı

 


4-pin PWM/DC fan

 


AIO pompa

SOĞUTUCU ISI BLOĞU

1 VRM soğutma bloğu
 

MOSFET'lerin ve bobinlerin üzerine yerleştirilen VRM soğutma bloğu, ısı borusuyla alüminyum giriş çıkış korumasına bağlanıyor.

2 Geniş çaplı ısı borusu
 

U biçimindeki tasarım, VRM'den geniş VRM soğutma bloğuna hızlı ve eşit ısı dağıtımı sağlar.

3 M.2 soğutma bloğu
 

Özel soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

4 Son derece iletken termal dolgu
 

Yüksek kaliteli termal dolgu, güç aşamalarının ürettiği ısıyı soğutma bloğuna aktararak sistemin genel ısı aktarımını iyileştirir.

5 Genişletilmiş VRM soğutma bloğu
 

Isı borusunun ucundaki geniş soğutma bloğu, termal kütleyi artırarak yüksek güç tüketimi sebebiyle ortaya çıkan ek ısıyı uzaklaştırır ve sıcaklıkları yaklaşık 5 derece düşürür.

6 Yonga seti soğutma bloğu
 

Yonga setine özel soğutma bloğu ısıyı uzaklaştırarak uygun çalışma sıcaklıklarının korunmasını sağlar.

DOĞRU VOLTAJ TAKİBİ

Geleneksel anakartlar tek bir noktadan voltaj tespiti yapar. Çok ideal olmayan bu yöntem, işlemciye sağlanan voltaj ile yazılımın gösterdiği voltaj arasında fark olmasına yol açar. Çok yönlü algılama devresine ve hassas bir entegre devreye sahip olan Maximus XII Hero, voltaj takibini daha doğru yaparak hız aşırtma ve ayar yapmayı kolaylaştırır.

SES

ROG'nin SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı. Anakart, bugüne kadarki en iyi kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunuyor. Ayrıca, SupremeFX S1220 cocec'e daha verimli güç aktarımı için düşük kayıplı bir regülatör, ön panelden üst düzey çıkış alabilmek için bir ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü ve düşük bozulma ile daha güçlü ses için Texas Instruments® RC4580 op amplifikatörü ekledik. Tüm bunlar, sizi daha önce hiç görmediğiniz şekilde saran sesler oluşturuyor.

1 ESS®ESS® ES9023P
 

ESS® ES9023P dijital-analog dönüştürücü, ön panelde -112 dB DNR / 94 dB THD+N sunabilen üst düzey ses netliği için mükemmel bir denge kuruyor.

2 S1220 Codec
 

10 DAC kanalı ile eş zamanlı 7.1 kanal oynatma, bağımsız 2.0 kanal ve ön paneldeki çıkışlara çoklu stereo yayın olanağı sağlanıyor.

3 Değişken MOSFET'ler
 

Eşsiz tasarım sayesinde codec'in özdirenç algılama özelliği ön veya arka kulaklık çıkışlarına aktarılabiliyor.

4 Nichicon® KAPASİTÖRLER
 

Japon üretimi yüksek kaliteli kapasitörler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.

SONIC STUDIO III

Sonic Studio, başlıklar için HRFT (kafayla ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.

DTS : Sound Unbound​

ROG Maximus XII Hero'da, daha önce yaşamadığınız bir ses deneyimi sunan DTS Sound Unbound uygulaması önceden yüklü olarak geliyor. Bu uygulama, sürükleyici seslerle olağanüstü oyun ve eğlence deneyimleri oluşturuyor. Windows Sonic konum teknolojisinden yararlanan DTS Sound Unbound, sesleri üç boyutlu sanal bir alanda sunuyor. Kullanıcıyı ses alanının tam ortasına yerleştiren bu uygulama ile her patlamanın, ayak sesinin ve gürültünün nereden geldiğini sanal ortamınızda hissedebileceksiniz.

 

 • İşlemci

  Intel® Soket 1200 10.Nesil Intel® Core, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemci
  Intel® 14 nm CPU'ları Destekler
  Intel® Turbo Boost Teknolojisi 2.0 ve Intel® Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 desteği**
  *Desteklenen İşlemci listesi için www.asus.com/tr 'yi ziyaret ediniz.
  **Intel® Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 desteği İşlemci türüne bağlıdır.

 • Yonga Seti

  Intel® Z490

 • Bellek

  4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4800(O.C.)/4700(O.C)/4600(O.C)/4500(O.C)/4400(O.C)/4266(O.C.)/4133(O.C.)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3466(O.C.)/3400(O.C.)/3333(O.C.)/3200(O.C.)/3000(O.C.)/2933/2800/2666/2400/2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek *
  Çift Kanal Bellek Mimarisi
  Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
  OptiMem III
  * 10.Nesil Intel® Core™i9/i7 İşlemcileri 2933/2800/2666/2400/2133 destekler, Bellek QVL (Nitelikli Satıcı Listeleri) için www.asus.com.tr adresini ziyaret edin.

 • Grafik

  Tümleşik Ekran İşlemcisi
  1 x HDMI 1.4b
  *Grafik özellikleri İşlemci türüne göre değişkenlik gösterebilir.

 • Çoklu GPU Desteği

  NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler
  AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler

 • Genişleme Yuvaları

  Intel® 10.Nesil İşlemciler
  2 x PCIe 3.0 x16 (x16 veya çiftli x8) *1
  Intel® Z490 Yonga Seti
  1 x PCIe 3.0 x16 (x4 modu) *2
  3 x PCIe 3.0 x1

 • Depolama

  Toplamda3 x M.2 yuvası ve 6 x SATA 6Gb/s yuvası destekler
  Intel® Z490 Yonga Seti :
  1 x M.2_1 socket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu)*3
  1 x M.2_2 socket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu)*4
  1 x M.2_3 socket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu)
  6 x SATA 6Gb/s port(lar),
  Raid Desteği 0, 1, 5, 10
  Intel® Optane™ Bellek Hazır

 • LAN

  Intel® I219-V 1Gb Ethernet
  Marvell® AQtion AQC111C 5Gb Ethernet
  ASUS LANGuard

 • Kablosuz Veri Ağı

  Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz
  Intel® Wi-Fi 6 AX201
  2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) support 1024QAM/OFDMA/MU-MIMO
  Kanal bant genişliği desteği: HT20 / HT40 / HT80 / HT160
  2.4Gbps'e kadar maks veri transfer hızı desteği
  CNVI arayüzünü destekler

 • Bluetooth

  Bluetooth v5.1*
  *BT 5.1 işlevi, Windows 10 build 19041 sürümü veya sonrasında hazır olacak.

 • Ses

  ROG SupremeFX 7.1 Surround Sound Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220*6
  - Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi
  - Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Ön Panel Jakı Görevlendirme
  Ses Özelliği :
  - SupremeFX Shielding™ Teknolojisi
  - Altın kaplama jaklar
  - Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları)
  - Premium Japon ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve sadakat ile sıcak, doğal ve sürükleyici ses sağlar
  - Ses Koruma: Etkili koruma, en iyi kaliteyi sağlamak için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
  - Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış ve 113 dB SNR kayıt giriş
  - ESS™ ES9023 DAC + RC4580 OP AMP
  - 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler

 • USB Portları

  Arka USB Yuvaları ( Toplam 10 )
  4 x USB 3.2 Gen 2 port(s)(3 x Tip A +1 x USB Tip CTM)
  4 x USB 3.2 Gen 1 port(s)(4 x Tip A)
  2 x USB 2.0 port(s)(2 x Tip A)
  Ön USB Yuvaları ( Toplam 7 )
  1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı port(s)
  2 x USB 3.2 Gen 1 port(s)
  4 x USB 2.0 port(s)

 • Software Features

  [ROG Exclusive Software]
  - Mem Tweakit
  - RAMCache III
  - ROG CPU-Z
  - GameFirst VI
  - Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer
  - Sonic Radar III
  - DTS® Sound Unbound
  - Overwolf
  - BullGuard Internet Security (1-year full version)

  [ASUS Exclusive Software]
  Armoury Crate
  - Aura Creator
  - Aura Sync
  AI Suite 3
  - 5-way Optimization with AI Overclocking: TPU, EPU, Digi+ Power Control, Fan Xpert 4, Turbo app
  - EZ update
  AI Charger
  WinRAR

  [UEFI BIOS]
  AI Overclocking Guide
  ASUS EZ DIY
  - ASUS CrashFree BIOS 3
  - ASUS EZ Flash 3
  - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
  FlexKey

 • ASUS Special Features

  ROG Extreme OC kit
  - FlexKey button
  - ReTry button
  - Start button

  Extreme Engine Digi+
  - 10K Black Metallic Capacitors
  - MicroFine Alloy Choke

  ASUS Q-Design
  - ASUS Q-Code
  - ASUS Q-Connector
  - ASUS Q-DIMM
  - ASUS Q-LED (CPU [red], DRAM [yellow], VGA [white], Boot Device [yellow green])
  - ASUS Q-Slot

  ASUS Thermal Solution
  - Aluminum M.2 heatsink cover

  ASUS EZ DIY
  - BIOS Flashback™ button
  - Clear CMOS button
  - Procool II
  - Pre-mounted I/O shield
  - SafeSlot

  AURA Sync
  - Standard RGB headers
  - Addressable Gen 2 RGB headers

 • Arka Giriş/Çıkış Portları

  1 x Marvell® AQtion AQC111C 5Gb Ethernet
  1 x Intel® I219-V 1Gb Ethernet
  1 x HDMI
  1 x Optik S/PDIF çıkışı
  4 x USB 3.2 Gen 2
  1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
  4 x USB 3.2 Gen 1
  1 x CMOS Temizleme Düğme(ler)
  2 x USB 2.0
  1 x ASUS Wi-Fi Modülü
  5 x Altın kaplama ses jakları

 • Dahili Giriş/Çıkış Portları

  2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
  6 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları)
  1 x AAFP konektör
  1 x CPU Fan bağlantısı(ları)
  2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
  1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları)
  3 x Kasa Fan bağlantısı(ları)
  2 x Adreslenebilir Gen 2 başlık(lar)
  1 x Thunderbolt başlığı(ları)
  1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları)
  1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları)
  1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları)
  3 x M.2 Soket 3
  1 x USB 3.2 Gen 1 front panel TypeC™ connector
  1 x USB 3.2 Gen 1(up to 5Gbps) connector(s) support(s) additional 2 USB 3.2 Gen 1 port(s)
  1 x AIO_PUMP konektörü
  1 x Termal sensör bağlantısı(ları)
  1 x H_AMP fan konektörü
  1 x W_PUMP+ konektörü
  1 x Tekrar Dene (ReTry) Düğmesi
  1 x Sistem paneli konektörü
  1 x W_IN girişi
  1 x W_OUT girişi
  1 x W_FLOW girişi
  1 x Hoparlör konektörü
  1 x Başlama düğmesi
  1 x FlexKey düğmesi

 • Aksesuarlar

  Kullanıcı kılavuzu
  Adreslenebilir LED Genişletme Kablosu
  1 x ROG logo plaka çıkartması
  4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları)
  1 x Destek DVD
  1 x MOS Soğutma kiti (fan braketi ve 40mm x 40mm fan)
  1 x Wi-Fi Anteni(leri)
  1 x Büyük ROG Çıkartması
  1 x Q-Connector
  1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm)
  1 x ROG Teşekkür Kartı
  2 x M.2 SSD vida paketi(leri)
  2 x M.2 kauçuk paketi(leri)
  1 ROG Anahtarlık

 • BIOS

  256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS

 • Yönetilebilirlik

  WOL by PME, PXE

 • İşletim Sistemi

  Windows® 10 64-bit

 • Form Faktörü

  ATX Form Faktör
  12 inç x 9.5 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )

 • Not

  *1 Support PCIe bifurcation for RAID on CPU function.

  *2 The PCIEX16_3 shares bandwidth wih M.2_2. The PCIEX16_3 will be disabled when M.2_2 runs x4 mode.

  *3 When M.2_1 is operating in SATA mode, SATA6G_2 will be disabled.

  *4 M.2_2 shares bandwidth with PCIEX16_3. When M.2_2 runs x4 mode, PCIEX16_3 will be disabled. When M.2_2 runs x2 mode, PCIEX16_3 runs x1 mode.

  *5 M.2_3 shares bandwidth with SATA6G_56. When M.2_3 is populated SATA6G_56 will be disabled.

  *6 Due to limitations in HDA bandwidth, 32-Bit/192kHz is not supported for 7.1 Surround Sound audio.

* Kredi kartı ile ödeme seçeneği 3D ile gerçekleşir

Bonus Card
Taksit Aylık Ödeme Toplam
2 X 2.203,58 TL 4.407,15 TL
3 X 1.479,25 TL 4.437,76 TL
4 X 1.117,20 TL 4.468,80 TL
6 X 755,22 TL 4.531,32 TL