USD: 8,67 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

Seslendirme ve Anons Sistemleri

Yangın veya herhangi bir acil durumda alarm mesajlarının iletimi veya genel amaçlı anons iletimi ile sürekli fon müziği yayınlaması amacıyla ileri teknolojinin gereklerini yerine getiren sistemlerdir.

Acil anons sistemlerinin “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” gereğince 200 yataktan fazla kapasiteli tüm otellerde, 5000 m2’den büyük yapı inşaat alanı olan veya kullanıcı sayısı 1000 kişiyi aşan tüm yapılarda ve yüksekliği 51.5 m’yi geçen tüm binalarda kullanılması mecburidir.

Kurulan sistemler, yangın algılama ve alarm, havaalanlarında kullanılan uçuş bilgi sistemleri gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmekte, otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir.

Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır.

Seslendirme ve Anons Sistemleri

• CE ve EN standartlarına uyumlu süpervize anons ve müzik sistemleri
• Yangın ve Güvenlik sistemleriyle entegrasyon için interface modülleri (PA-EVAC12,PA-EVAC-24)
• IP Network üzerinden iletişim
• Sınırsız Anons bölgesi kapasitesi

Kompakt Müzik Yayın Sistemi
FM radyo, kaset teyp, anons girişi ve çıkış kuvvetlendiricisinden oluşan bu kompakt sistem, bulunduğu bölgede hem lokal müzik yayını, hem de merkezden gelen çok sayıda müzik kanalını yayınlayabilir.
TV sisteminin kablolarından yararlanarak da çalışabilen bu sistem için, müzik kaynağından ilave kablo çekmeye gerek kalmamaktadır.

Müzik Yayın ve Anons Sistemleri
Otellerde ve büyük iş merkezlerinde kullanılan müzik ve anons sistemleri, özel koşullara paralel olarak, çok değişik cihazların kombinasyonundan oluşmaktadır. 
PASO, gerek standart ürünleri gerekse sipariş üzerine üretilen standart dışı cihazlarıyla, her türlü ihtiyacı karşılayacak çok sayıda seçeneği biraraya getirmektedir.

Her Mekana ve Uygulamaya Elverişli Hopörlör Serileri 
Paso her mekana ve uygulamaya elverişli geniş bir hoparlör ürün yelpazesine sahiptir. En kritik akustik uygulamalara uyumlu özel hoparlörlerden, en zorlayıcı mimari tasarımlara uyumlu hoparlörlere kadar her çeşit ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün paketi sunmaktadır.

26 Aralık 2019 Perşembe  İncelenme : 8266

© Copyright 2021   Teknoloji Bilgisayar Güvenlik Seslendirme ve Anons Sistemleri