USD: 9,7 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

  • RUIJIE 24port REYEE RG-ES224GC GIGABIT Yönetilebilir Switch RackMount
RUIJIE 24port REYEE RG-ES224GC GIGABIT Yönetilebilir Switch RackMount

RUIJIE 24port REYEE RG-ES224GC GIGABIT Yönetilebilir Switch RackMount

  • Fiyatı: 1.200₺
  • Havale-Eft Fiyatı: 1.164₺

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

 
Reyee RG-ES216GC 16port Gigabit POE Switch
Reyee RG-ES224GC 24Port Gigabit POE Switch
 

Çin'de büyüyen video gözetim endüstrisi ile birlikte, gözetim ağının arızalanma olasılığını artıran farklı kalitede ürünler sunan çeşitli gözetim ekipmanı üreticileri ve markaları bulunmaktadır. Şu anda, gözetim projelerinde yer alan mühendislik şirketlerinin çoğunun teknik eşiği nispeten düşüktür. Gözetim ağı arızasıyla karşılaştıklarında, sorunu hızlı bir şekilde bulamazlar, bu da operasyon ve bakım personeline yüksek iş yüküne neden olur. Bu nedenle, mevcut video gözetim endüstrisinin sorunlu noktalarını çözmek için Ruijie Real-easy Serisi bir dizi akıllı gözetim anahtarı piyasaya sürdü. Ruijie Real-easy akıllı gözetim PoE anahtarlarına ek olarak, seri, müşterilerin PC, yazıcı gibi PoE dışı durumlarda akıllı yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için 16 bağlantı noktalı ve 24 bağlantı noktalı PoE olmayan Gigabit anahtar sunar. ve PoE olmayan kameralar.

Ruijie Reyee akıllı gözetim anahtarları, farklı ölçeklerdeki video gözetim ağlarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli bağlantı noktası seçenekleri sunar. Buna ek olarak, Ruijie Reyee akıllı gözetim anahtarları, gözetim ağı arızalarını hızlı bir şekilde bulabilen, bağlantı noktasını yeniden başlatabilen, VLAN yapılandırmasını gerçekleştirebilen, varsayılan fabrika yapılandırmasıyla tak ve çalıştır özelliği sunarken basit ve kullanımı kolay yönetim özellikleri sağlar. Ruijie Cloud uygulaması ve Ruijie Cloud platformunun uzaktan yönetimi de desteklenerek, gözetim ağının işletim ve bakımını daha kolay ve daha rahat hale getirirken, işletim ve bakım maliyetlerini düşürür.

 
 
 

Sıfır konfigürasyonla Tak ve Çalıştır

Fabrika varsayılan durumunda, akıllı gözetim anahtarları takıldıktan sonra sıfır konfigürasyon gerektirir. Video gözetim ağı, anahtarı kameralara ve DVR'a doğru şekilde bağladıktan sonra hızlı bir şekilde kurulabilir.

Ağ kablosu için yüksek uyumluluk

Akıllı gözetim anahtarları yalnızca standart cat5 / 5e / 6 ağ kablolarını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda standart olmayan malzemelerin (0.38 / 0.40 / 0.45 çaplı bakır kaplı çelik / demir gibi) ağ kabloları aracılığıyla veri aktarımını da destekleyerek yapıyı kolaylaştırır ve kablolama.

Cihaz kararlılığı için yüksek aşırı gerilim koruması

Akıllı gözetim anahtarlarının bağlantı noktaları, 6KV'ye kadar aşırı gerilim koruması sunarak dalgalanma nedeniyle hasar görme olasılığını azaltır ve müşterinin ağının kararlılığını artırır.

Hızlı hata konumlandırma

Akıllı gözetim anahtarları, tüm ağın ağ topolojisi görüntüsünü destekler ve ağ durumunu gerçek zamanlı olarak izler. Ağ kamerası için arıza meydana geldiğinde, arıza yeri ve nedeni zamanında görüntülenebilir ve bildirim mobil uygulama üzerinden gönderilebilir.

 
 

İsteğe bağlı VLAN yapılandırması

Villa / mağaza / ofis ağında, ağ kameraları ve kablosuz AP'ler aynı anahtara bağlanabilir. Ağ yalıtımı olmadan, kamera ekranı gecikmesi ve yavaş kablosuz hız gibi sorunlar olabilir.

Akıllı gözetim anahtarları, farklı VLAN'ları bağlantı noktasına bağlı ekipmanın türüne göre otomatik olarak bölen, böylece gözetim ağı ve veri ağının birbirine karışmaması ve tüm ağın kararlılığını artıran kullanışlı ve esnek VLAN bölümü sağlar. .

Ruijie Cloud uygulaması / Ruijie Cloud platformu uzaktan yönetimi

Akıllı gözetim anahtarları yalnızca web arayüzü yönetimini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda mobil uygulamayı ve Ruijie Cloud platformu uzaktan yönetimini de destekler. Kullanıcılar ağ durumunu görüntüleyebilir, yapılandırmayı değiştirebilir ve evde sorun giderebilir. Ek olarak, bağlantı noktaları uzaktan yeniden başlatılabilir.

Tek adımda proje yönetimine izin veren anahtarlar için otomatik ağ oluşturma

Akıllı gözetim anahtarları, IP adresini ağ geçidinden otomatik olarak alabilir ve konfigürasyon olmadan harici ağa bağlanabilir. MANET for switch'ler de desteklenmektedir. Kullanıcılar, ağdaki tüm anahtarları projeye otomatik olarak eklemek için mobil uygulamayı kullanarak ağdaki herhangi bir anahtarın QR kodunu tarayabilir.

Ek olarak, akıllı gözetim anahtarları Reyee Serisi EG / EAP ile ağ kurmayı destekler. Anahtarlar, Reyee Serisi EG / EAP tarafından otomatik olarak keşfedilebilir ve ilgili projeye eklenebilir.

 
 
Model RG-ES216GC RG-ES224GC
Port 16 10/100/1000Base-T ports 24 10/100/1000Base-T ports
Switch kapasitesi 32Gbps 48Gbps
Paket yönlendirme oranı 24Mpps 36Mpps
Dalgalanma koruması Ortak mod: 6KV Ortak mod: 6KV
Güç Tüketimi <12W <14W
Güç kaynağı Dahili Dahili
Ölçüler 440x165x44mm 440x165x44mm
MTBF >200K >200K
Çalışma sıcaklığı 0 to 50°C 0 to 50°C
Depolama sıcaklığı -40~70ºC -40~70ºC
Çalışma Nemi 10% - 90% RH 10% - 90% RH
Depolama nemi 5% - 95% RH 5% - 95% RH
MAC kapasitesi 8K 8K
Statik MAC adresi 16 16
VLAN 802.1Q VLAN 802.1Q VLAN
Port yönetimi Destek bağlantı noktası durum ekranı, bağlantı noktası trafik istatistikleri, bağlantı noktası çift yönlü / görüşme hızı yapılandırması, akış kontrol yapılandırması Destek bağlantı noktası durum ekranı, bağlantı noktası trafik istatistikleri, bağlantı noktası çift yönlü / görüşme hızı yapılandırması, akış kontrol yapılandırması
Güvenlik Yayın fırtınası bastırma, bağlantı noktası hız sınırı, bağlantı noktası yalıtımı, DHCP Gözetleme desteği Yayın fırtınası bastırma, bağlantı noktası hız sınırı, bağlantı noktası yalıtımı, DHCP Gözetleme desteği
L2 Destek bağlantı noktası yansıtma, döngü koruması, kablo algılama Destek bağlantı noktası yansıtma, döngü koruması, kablo algılama
Yönetim Web yönetim arayüzü, Ruijie Cloud platformu ve Ruijie Cloud aracılığıyla yönetimi ve yapılandırmayı destekleyin Web yönetim arayüzü, Ruijie Cloud platformu ve Ruijie Cloud aracılığıyla yönetimi ve yapılandırmayı destekleyin
 
  • RUIJIE 24port REYEE RG-ES224GC GIGABIT Yönetilebilir Switch RackMount
  • RUIJIE 24port REYEE RG-ES224GC GIGABIT Yönetilebilir Switch RackMount

Kart Eklenmedi

© Copyright 2021   Teknoloji Bilgisayar Güvenlik