TP-LINK ARCHER C6 1200mbps AC1200 Dual Band EV Ofis Tipi Router

puanpuanpuanpuanpuan Bugün : 1 Toplam : 8

  • 403₺

  • Ürün Kodu: 36178

Puanla   1   2   3   4   5

 


ARCHER  C6 

AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router

Archer C6

1

 

 

 

 

AC1200 Dual Band Wi-Fi ile eğlenceyi yarıda bırakmayın

 

Archer C6, 802.11ac Wi-Fi teknolojisi desteğiyle güvenilir ve ışık hızında bir ağ oluşturur. 2.4GHz bandı, e-posta alıp gönderme ve web'de gezinme gibi günlük görevler için 300 Mb/s hızına çıkarken, 5GHz bandı ise HD video izleme ve kesintisiz çevrimiçi oyun deneyimi için ideal olan 867 Mb/s'ye kadar hız sağlar.

2

 

 

 

 

5 Adet Yüksek Performanslı Antenle Evinizin Her Yerinde Wi-Fi Keyfini Yaşayın

 

4 adet harici anten ve 1 adet dahili anten evinizin her köşesine Wi-Fi sinyali gönderir. Bu sayede ister balkonda ister kanepenizde uzanırken hızlı Wi-Fi bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz. Güçlü bir çip setiyle Archer C6, ideal Wi-Fi kapsamı sağlar. 2.4GHz bant kapsamı, Wi-Fi ölü noktalarını ortadan kaldırması ve rakip yönlendiricileri geride bırakmasıyla son derece etkileyici bir güce sahiptir.

3

 

 

 

 

Aynı Zamanda Bir Erişim Noktası

 

Kablolu ağınızı diğer kablosuz cihazlarla paylaşmak için Archer C6'nın çalışma modunu Access Point Moduna alın.

4

 

 

 

 

MU-MIMO ile Hızı, Verimi ve Kapasiteyi Artırın

 

MU-MIMO, Archer C6'nın aynı anda birkaç cihaza hizmet sunmasını sağlar. Gecikmeye ve bant genişliği sıkışıklığına son! Artık tüm cihazlar verilerini daha hızlı alıyor ve Wi-Fi daha etkin kullanılıyor!

5

 

 

 

 

 

 

 

Gigabit Bağlanırlığı, 10 Kat Daha Hızlı

 

1 Gigabit WAN bağlantı noktası ve 4 Gigabit LAN bağlantı noktasıyla, standart Ethernet bağlantılarından 10 kata kadar daha yüksek hızlara ulaşılabiliyor Favori kablolu cihazlarınızı Archer C6'ya bağlayıp etkileyici sonuçları görün!

6

 

 

 

 

 

 

Tether APP ile Kolay Kurulum ve Yönetim

 

Ücretsiz Tether uygulaması hem Android hem iOS cihazlarda kullanılabilir ve Archer C6'nın kurulumunu ve ağ ayarlarınızın yönetimini kolaylaştırır.

7

* Kredi kartı ile ödeme seçeneği 3D ile gerçekleşir

Kartlar Pasif