Zyxel 5port gs1200-5 gıgabıt yönetilebilir switch masaüstü

puanpuanpuanpuanpuan Bugün : 2 Toplam : 152

  • Marka : ZyXEL
  • Stok Durumu: Var
  • 240₺

  • Ürün Kodu: 35972

Puanla   1   2   3   4   5

 


5port  gs1200-5 

1

Kolay web yönetimi

Bu anahtar, hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırma yedeklemeleri ve ürün yazılımı yükseltmeleri dahil olmak üzere kurulum, yapılandırma ve yönetim boyunca size yol gösteren, kullanıcı dostu bir web tabanlı kurulum arabirimiyle birlikte gelir. Birkaç basit tıklamayla, ağınız uğuldayacak, böylece işinize geri dönebilirsiniz.

Optimize edilmiş trafik dağıtımı için IGMP Gözetleme

IGMP (İnternet Grup Yönetimi Protokolü) sorgu ve rapor mesajlarına dayalı olarak anahtar, trafiği tüm bağlantı noktaları yerine yalnızca çok noktaya yayın trafiğini isteyen bağlantı noktalarına iletir. Çok noktaya yayın performansını optimize etmeye yardımcı olur ve özellikle çevrimiçi medya akışı ve oyun gibi bant genişliği yoğun IP çok noktaya yayın uygulamaları için kullanışlıdır.

 

Gelişmiş ağ güvenliği için VLAN ayrımı

VLAN (sanal yerel alan ağı), ağ yöneticileri ve genel kullanıcılar arasında veya çalışanlar ile genel konuk kullanıcılar arasında kaynakları izole etmek gibi bir işletme içindeki trafiği ayırmak için kullanılabilir.

 

Daha iyi trafik kontrolü için geliştirilmiş bağlantı noktası tabanlı QoS

QoS (Hizmet Kalitesi), farklı uygulamalara, kullanıcılara veya video / ses / veri akışlarına farklı öncelik sağlama veya bir veri akışına belirli bir düzeyde performans garanti etme yeteneğidir.

 

Link Aggregation, verimi tek bir bağlantının sürdürebileceğinin ötesinde artırır

GS1200-5 / 8, daha hızlı dosya aktarımları ve bağlantı güvenilirliğini artırmak için yüksek bant genişliğine sahip tek bir veri yolu oluşturmak için 2 fiziksel bağlantı noktasını bir araya getirir.

 

Duvara monte edilebilen kompakt, sağlam metal gövde

* Kredi kartı ile ödeme seçeneği 3D ile gerçekleşir

Bonus Card
Taksit Aylık Ödeme Toplam
2 X 122,60 TL 245,20 TL
3 X 82,30 TL 246,90 TL
4 X 62,16 TL 248,63 TL
6 X 42,02 TL 252,10 TL